Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
243 hodnocení
5
242x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MM
Milan Mikerásek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2025
AB
Anna Barot
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2025
Produkty jsou velmi kvalitní a ani za dlouhý čas barvy nevyblednoua produkt celkově zůstane stejný. Máme od nich několik produktů a jsme 100% spokojení!! :))
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2025
DZ
Dagmar Zajíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2025
Naprostá spokojenosť jako vždy :-))
vše super, na 1*, krásně zabaleno, kvalitní materiál i potisk :-) z celého srdéčka doporučuju aj ostatním :-D
PS
Petra Sidonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2025
Jsem naprosto spokojená. Mám už nakúpené vícero kúskú a jsou boží. A aj dyž neco úplně nesedne, dá se to s tyma děckama rozumně vyřešit.
Tož doporučuju všeckýma deseti 👐🏻
JH
Jitka Hrdinkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2025
Supertriko, obrovská spokojenost, nemá chybu - výborná kvalita a velikost sedí přesně, co víc si přát a to chceš!
Doporučuji všem!
RK
Radim Kohout
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2025
Naprostá spokojenost, vše skvěle sedělo, rád doporučím.
PM
Petr Machalíček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2025
Jednoduché a pěkné.
GM
Gabriela Miklašová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2025
VS
Vojtěch Svízela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2025
Výborná práca! Díky! Ženich nemosel jít oltářu bosky! A ještě dáreček nevěsta dostala! Opravdoví Valaši se srdéčkem na pravém místě!
KN
Kamil Novák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
M
Michala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Moc pekná práca, trafili ste pre nás darček kolegyni k narodeninám ♥️ rýchle doručenie a skvelá komunikácia
RB
Radim Bruštík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2025
Najlepší obchod co znám, tričko je aj krásné aj vtipné aj pohodlné a nechce sa mně ho zdělávat. Kdybych si na hokej nedával zelené, tak v něm chodím aj na Lapač, ale v zimě v něm budu aj spávat, ted spím holý. Beru si ho na dovolenú aj do práce a až sa ošúpe tož si kúpím další... děkuju :)*
RP
Radka Pelzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
Super kvalita a rychlost dodání.
LS
Lenka Skřivánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2025
Ano,jsem velmi spokojená
PS
Pavel Spichal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2025
Naprostá spokojenost. Skvělá komunikace, rychlé doručení balíku. Potisky jsou originální a vtipné, materiál velmi příjemný. Rozhodně tu nenakupuju naposled.
AK
Adéla Kubáňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
PK
Pavla Kjeronska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2025
ML
Marcela Lukášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
PZ
Pavla Zgarbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2024
Váš příběh mě bavil od začátku až do konce, určitě nenakupuji naposledy. Tož hodně štěstí a dalej to robte od srdéčka :) :) :)
