Spolupráce aj zakázková výroba

Zakázková výroba ponožek, triček a dalších

Ponožky upletem a trička potisknem aj pro tebe...

O kvalitě našich výrobkú sa už přesvědčil gde gdo. Včil možeš aj ty měť ponožky, trička nebo aj tašky a batohy s logem svojí značky, firmy nebo třeba folklórního spolku. Nebráníme sa ani opatřením našich folklorních ponožek upravenými etiketami se značkou vaší firmy - všecko je enom na domluvě. Stačí vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a projdem s tebú tvoje představy a přání. Poradíme ti všecko od vhodného složení, přes barvy až k etiketám a dárkovému balení. No a gdybys sa ti zachcelo nejaké specialitky, tež sa na nás možeš obrátiť.

Zakázková výroba a šití na zakázku

Z našich látek ti ušijem ubrus, běhoun nebo aj barsco jiného...

Z našich látek sme už šili leda cos, ať už zástěru z odolné kočárkoviny pro cérky, keré rády pečú frgále, folklorní běhouny a ubrusy pro hospodyňky se smyslem pro detail nebo podsedáky do stylových restaurací a kaváren. Zvládnem teho mnoho, stačí sa ozvať a esli to bude neco nového, vymyslíme, jak na to. Modifikace děláme aj s našimi rolovacími batohy, keré rádi na přání upravujem a postupně tak aj vylepšujem našu stálú nabídku. Takéj možeme pomocť s výrobú většího počtu prostírání nebo ubrusú atypických rozměrú. K takovým účelom používáme látky s dyzajnem Modrotisku I a II (viz. prostírání). Stačí vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a projdem s tebú tvoje představy a přání. Poradíme ti všecko od vhodného složení, přes barvy až k etiketám a dárkovému balení.

Spolupráce s regionálními prodejnami a obchůdky

Možem ti byť blíž, než si myslíš...

Máš prodejničku s dárkovýma předmětama nebo třeba bezobalový obchůdek a plánuješ rozšířiť svoju nabídku o ponožky nebo jiné výrobky z regionu? Stačí nám vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a všecko proberem. Nabízáme kvalitní výrobky s českým púvodem, velkoobchodní ceny, každú chvílu nové originální výrobky aj dyzajny, pružné dodávky, dřevěné stojany k vystavění výrobkú aj pomoc s výběrem. Aby teho nebylo málo, k naší přátelské spolupráci nabízáme aj možnosť komisního prodeje, abys věděl, kolik sa teho bude v tvojem obchúdku prodávať. Obchúdky si prodejem našich výrobkú dokážú v závislosti na umístění a prodejní ceně přilepšiť aj 20 tisíc ročně.

Spolupráce s kavárnami a hotely

Aj Valaši milujú kávu...

Prodej našich výrobkú nabízáme aj stylovým kavárnám, dokonce aj hotelom a penzionom. Krom výrobkú s valašskú a folklorní tématikú, nabízáme ponožky, vaky, batohy aj třeba tašky s kavárenskýma motivama, keré sa do takových podnikú dobře hodíja. Výrobky s kavárenskú tématikú nebo aj tú folklorní sa tak možú stať lákadlem pro nové zákazníky a jedným z dalších příjmú. Nabízáme kvalitní výrobky s českým původem, velkoobchodní ceny, každú chvílu nové výrobky aj dyzajny s kavárenskú tématikú, pružné dodávky zboží, dřevěné stojany k vystavění zboží aj pomoc s výběrem. Stejně jak pro obchůdky platí možnosť komisního prodeje, abys viděl, kolik ludí příjde na kafe a vezme ponožky k temu pro celú rodinu.

Zakázková výroba

To, co pletem, šijem a tisknem pro sebe, uděláme aj pro tebe na míru...

O kvalitě našich výrobkú sa už přesvědčil gde gdo. Včil možeš aj ty měť ponožky, trička nebo aj tašky a batohy s logem svojí značky, firmy nebo třeba folklórního spolku. Takéj možeme pomocť s výrobú většího počtu prostírání nebo ubrusú atypických rozměrú apod. K takovým účelom používáme látky s dyzajnem Modrotisku I a II (viz. prostírání). Stačí vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a projdem s tebú tvoje představy a přání. Poradíme ti všecko od vhodného složení, přes barvy až k etiketám a dárkovému balení. Zakázkovú výrobu si možeš objednať při výrobě minimálně 200 párú ponožek nebo 20 kusú triček/tašek.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: