Spolupráce aj zakázková výroba

Regionální prodejny a obchůdky

Možem ti byť blíž, než si myslíš...

Máš prodejničku s dárkovýma předmětama nebo třeba bezobalový obchůdek a plánuješ rozšířiť svoju nabídku o ponožky nebo jiné výrobky z regionu? Stačí nám vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a všecko proberem. Nabízáme kvalitní výrobky s českým púvodem, velkoobchodní ceny, každú chvílu nové originální výrobky aj dyzajny, pružné dodávky, dřevěné stojany k vystavění výrobkú aj pomoc s výběrem. Aby teho nebylo málo, k naší přátelské spolupráci nabízáme aj možnosť komisního prodeje, abys věděl, kolik sa teho bude v tvojem obchúdku prodávať. Obchúdky si prodejem našich výrobkú dokážú v závislosti na umístění a prodejní ceně přilepšiť aj 20 tisíc ročně.

Kavárny a hotely

Aj Valaši milujú kávu...

Prodej našich výrobkú nabízáme aj stylovým kavárnám, dokonce aj hotelom a penzionom. Krom výrobkú s valašskú a folklorní tématikú, nabízáme ponožky, vaky, batohy aj třeba tašky s kavárenskýma motivama, keré sa do takových podnikú dobře hodíja. Výrobky s kavárenskú tématikú nebo aj tú folklorní sa tak možú stať lákadlem pro nové zákazníky a jedným z dalších příjmú. Nabízáme kvalitní výrobky s českým původem, velkoobchodní ceny, každú chvílu nové výrobky aj dyzajny s kavárenskú tématikú, pružné dodávky zboží, dřevěné stojany k vystavění zboží aj pomoc s výběrem. Stejně jak pro obchůdky platí možnosť komisního prodeje, abys viděl, kolik ludí příjde na kafe a vezme ponožky k temu pro celú rodinu.

Zakázková výroba

To, co pletem, šijem a tisknem pro sebe, uděláme aj pro tebe na míru...

O kvalitě našich výrobkú sa už přesvědčil gde gdo. Včil možeš aj ty měť ponožky, trička nebo aj tašky a batohy s logem svojí značky, firmy nebo třeba folklórního spolku. Takéj možeme pomocť s výrobú většího počtu prostírání nebo ubrusú atypických rozměrú apod. K takovým účelom používáme látky s dyzajnem Modrotisku I a II (viz. prostírání). Stačí vypsať formulář, kerý najdeš dole, my sa ti ozvem a projdem s tebú tvoje představy a přání. Poradíme ti všecko od vhodného složení, přes barvy až k etiketám a dárkovému balení. Zakázkovú výrobu si možeš objednať při výrobě minimálně 200 párú ponožek nebo 20 kusú triček/tašek.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: