Naše hodnoty

Asi jak všeci lúdé na zemi, aj my máme v životě nejaké hodnoty, přes keré, jak sa praví, nejede vlak. Už gdyž sme zakládali Valaškování, byli sme si tymato hodnotama istí a snažíme sa je dodržovať, jak enom to de. Snáď sa v tom takéj najdeš a budeš s nama súzniť. :)

VYROBENO NA VALAŠSKU22

S ÚCTOU K PŘÍRODĚ22

 ZACHOVÁNÍ TRADIC22

PODPORA LOKÁLNÍ VÝROBY22

RUČNÍ VÝROBA22

DRUHÝ ŽIVOT MATERIÁLŮM22

DOPRAVA ZDARMA22

Moc bysme si přáli, gdyby sa naši zákazníci takéj starali o našu zem a nebylo jim jedno, kdo, kde, jak a za kolik vyrábjá jejich oblečení a zboží. Myslíme, že ty nevědomé chvilky, gdy sme kupovali šecko hlavně co nejlevnější a bylo nám jedno, že to šily děcka gdesi na druhém konci světa v příšerných podmínkách, sú už dávno pryč.

Dnešní doba je navíc těžká pro každého, a tož poď společně s náma podpořiť zlaté české ručičky. Třeba to nebudeš měť nejlevnější, ale zato originál a eště ťa to bude hřáť u srdéčka, žes komusi pomohl. Nenakupuj enom u nás, podiv sa kolem sebe, kolik je podnikú, keré sú na tom teď hůř a potřebujú, aby sis to, co potřebuješ nebo enom chceš, kúpil radči u nich jak z cizí země.

Věříme takéj, že co dáš, to sa ti stonásobně vrátí.

Gdyž si neco kúpíš u nás, máš jistotu, že tvoje zlaťáky pošleme dál, protože pro nás budú mocť víc a víc pracovať ludé na Valachách. Ti budú měť víc peněz a třeba si zase kúpíja neco od tebe nebo tvojí rodiny. Tož a my ti k temu za odměnu eště přidáme dopravu zdarma, gdyž toho nakúpíš víc a eště ťa trošku procvičíme ve valaštině, a to sa ti enom tak negde nestane. :)